Świat marki Sothys

Uprzywilejowany partner instytutów urody oraz spa na całym świecie od 70 lat.  

Sothys  to nie tylko ekskluzywna, francuska firma rodzinna, ale również nowoczesna koncepcja pielęgnacji twarzy i ciała przeznaczona dla salonów piękności, gabinetów kosmetycznych oraz SPA.  
Imieniem Sothys starożytni Egipcjanie nazywali najjaśniejszą gwiazdę na niebie, symbolizującą wielką urodę. Dzisiaj wizerunek egipskiej boginki widnieje na szyldach salonów kosmetycznych i na opakowaniach produktów do profesjonalnej pielęgnacji skóry.
Sothys posiada dwie fabryki we Francji w Meyssac oraz w Miami na Florydzie. W fabryce francuskiej, w Laboratorium Badań i Rozwoju tworzone są wszystkie formuły, na podstawie których produkowane są kosmetyki marki. Na przestrzeni 5000m2 zlokalizowane jest Laboratorium, Dział Produkcji oraz Dział Badawczy sprawdzający jakość i efektywność produktów.  
Siedziba administracyjna, laboratoria oraz fabryka mieszczą się w Brive-la-Gaillarde w samym sercu regionu Corrèze, podczas gdy prestiżowy adres na Faubourg Saint-Honoré w Paryżu od samego początku reprezentowany jest przez ekskluzywny instytut kosmetyczny.  
Marka proponuje swoim klientom produkty do zabiegów kosmetycznych oraz do codziennej pielęgnacji domowej twarzy i ciała. Oferuje trzy grupy zabiegów do twarzy: podstawowe, zabiegi przeznaczone dla konkretnych rodzajów skóry oraz specjalistyczne zabiegi z unikalnym masażem, zwiększającym skuteczność produktów.  
Sothys jest twórcą wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu  Digi-Esthétique® która, zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe. Masaż ten, wykorzystywany jest w zabiegach na twarz oraz ciało.  
Silnym symbolem podkreślającym szacunek marki do przyrody i jej naturalnych dóbr, które czerpie ze swoich ogrodów Les Jardins Sothys ™ jest uczestnictwo w projekcie Eco-packaging Charter. Projekt zobowiązuje markę Sothys do produkowania eko-opakowań według norm ISO 14001 z sierpnia 2010 roku.

 Marka Sothys to:
 — najwyższa jakość produktów i usług. Zapewnienie pełnego zadowolenia i komfortu nawet najbardziej wymagającym klientom.
  — personalizacja - dzięki zaawansowaniu produktów i zabiegów „szytych na miarę” Sothys jest w stanie wydobyć piękno i wyjątkowość każdej kobiety.
  — kompletna oferta zabiegów dla gabinetów kosmetycznych i SPA
  — produkty detaliczne jako kontynuacja pielęgnacji w domu
  — profesjonalne szkolenia - światowej klasy program szkoleniowy zapewniający najwyższy poziom wiedzy teoretycznej oraz praktycznej: wykonywania  zabiegów, dbania o klientów, odsprzedaży produktów detalicznych.
  — wsparcie marketingowe oraz merchandisingowe
 
 Produkty Sothys:  
 . spełniają wszystkie rygorystyczne standardy międzynarodowe od samego początku ich powstania
 . formuły zawierają minimalne ilości konserwantów przy maksymalnej tolerancji i bezpieczeństwie: bezpieczeństwo wszystkich produktów SOTHYS jest  naukowo udowodnione i zweryfikowane przez niezależnych ekspertów toksykologicznych.
 . są opracowywane w kontrolowanej atmosferze i zgodnie z GMP (Good Manufacturing Practices), OHSAS 18001 i ISO 9001.
 .od momentu zaprojektowania do wprowadzenia na rynek i umieszczenia na półce są kontrolowane przez Kosmetyczną Komisję Nadzoru.
 
 Międzynarodowa Marka.  
 Sothys obecny jest w ponad 110 krajach na całym świecie, oraz jest partnerem ponad 15 000 instytutów kosmetycznych oraz spa.
 Aby jak najlepiej współpracować i jednocześnie utrzymywać bliskie relacje z instytutami kosmetycznymi, hotelami oraz spa, Sothys otworzył 13 filii na  całym  świecie: w Austrii, Belgii, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Japonii, Malezji, Singapurze, Hiszpanii, Szwajcarii, Holandii i USA.

Sothys

Sothys
  • Currently 3 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking: 3/5 (2: głos)

Dziękujemy za głosowanie

Już oceniono tą stronę, można tylko ocenić go raz!

Twoja ocena została zapisana, dziękujemy!